prev next

O nas

Jesteśmy   firmą,   która   w   budownictwie   ceni   sobie funkcjonalność,  prostotę,  komfort,  ekonomię  a  przede wszystkim jakość. Dlatego, z myślą o ludziach, którzy myślą podobnie, przygotowaliśmy systemy rozwiązań technicznych dla budownictwa energooszczędnego i pasywnego.  Już  dziś wprowadzamy  w  życie  technologie budowlane, które będą obowiązywały każdego z nas po 2021 roku. Nasze domy mają służyć ludziom przez wiele lat zapewniając komfort i radość z codziennego życia.

W naszej pracy jesteśmy świadomi, że oczekiwania Klientów mogą być zróżnicowane, dlatego zakładamy szereg możliwych konfiguracji oraz parametrów technicznych, funkcjonalnych i wykończeniowych. Podobnie jak w branży motoryzacyjnej kupujący  otrzymuje określony zestaw opcji, pozwalający na wybór  technologii  i  estetyki  produktu  w  zależności  od potrzeb i zasobności portfela.

Każdy   nasz   dom   dostosowany   jest   do   indywidualnych możliwości  i potrzeb klienta, za aprobatą producenta oraz inspektora,   co   gwarantuje   najwyższą,  jakość   budynku  i świadczonych usług.


Jakość naszych usług potwierdza międzynarodowy certyfikat 


Passive Hause Institute z Darmstadt.