prev next
  • Ściany i izolacje

Budownictwo pasywne i energooszczędne

Jesteśmy firmą, która w budownictwie ceni funkcjonalność, prostotę, komfort, ekonomię, a przede wszystkim jakość. Dla tych, którzy myślą podobnie przygotowaliśmy systemy rozwiązań technicznych dla budownictwa pasywnego i energooszczędnego. Już dziś stosujemy technologie budowlane, które będą obowiązywały każdego z nas po 2021 r. Nasze domy mają służyć ludziom przez wiele lat, zapewniając komfort i radość z codziennego życia. Budowa domów pasywnych oraz dostarczanie klientom energooszczędnych rozwiązań technologicznych i materiałów budowlanych to nasza codzienność. Dlatego bardzo dbamy o to, by poszerzać naszą wiedzę i kompetencje w tym zakresie (potwierdzoną certyfikatem wydanym przez Polski Instytut Budownictwa Pasywnego).


Nasze zasady

W BPiE Krause jesteśmy świadomi, że oczekiwania klientów mogą być zróżnicowane, dlatego zakładamy szereg możliwych konfiguracji oraz parametrów technicznych, funkcjonalnych i wykończeniowych związanych z budownictwem pasywnym i energooszczędnym. Podobnie jak w branży motoryzacyjnej kupujący otrzymuje określony zestaw opcji, pozwalający na wybór technologii i estetyki produktu w zależności od potrzeb i zasobności portfela. Każdy nasz dom dostosowany jest do indywidualnych możliwości i potrzeb klienta, za aprobatą producenta oraz inspektora, co gwarantuje najwyższą jakość budynku i świadczonych usług.

Naszym celem jest także szerzenie wiedzy na tematy związane z budownictwem pasywnym i energooszczędnym. Dlatego jesteśmy jednym z inicjatorów Akademii Budownictwa Energooszczędnego „Chcę mieć dom” skierowanej do inwestorów prywatnych.

Jakość naszych usług potwierdza międzynarodowy certyfikat 


Passive Hause Institute z Darmstadt.