Modułowy systemem budowy z litego drewna Budowa domu w systemie modułowym  wykorzystującym wielkoformatowe elementy produkowane z krzyżowo uwarstwionego masywnego drewna (CLT – cross laminated timber).
KONSTRUKCJA DOMU W KILKA DNI? - TAK!!!

ZAPRASZAMY DO KONTAKTU

Technologia budowy domu z CLT w budownictwie mieszkaniowym nie ma praktycznie żadnych ograniczeń. Pozwala na większą swobodę projektową, przyspiesza budowę a drewniany dom z CLT kosztuje podobnie do tego wybudowanego w technologii tradycyjnej. Daje jednak większą pewność co do terminów oraz ogranicza ryzyko wystąpienia błędów budowlanych.

 

Z pewnością nikomu nie trzeba tłumaczyć, że drewno to wyszukany i szlachetny materiał konstrukcyjny, który w budownictwie stosowany jest od setek lat. Jest nie tylko piękne w swojej minimalistycznej prostocie, ale posiada także szereg technicznych plusów, dzięki którym deklasuje wręcz konkurencję. Jego dodatkową zaletą jest to, że tworzy nie tylko niebanalny, ale też zdrowy mikroklimat.

Niezależnie więc od tego, czego oczekujemy od naszego nowego domu – oryginalnego wyglądu, bezpieczeństwa, czy też rozsądnego gospodarowania materiałami – CLT jest w stanie nam to zapewnić.