Okna odkrywane na nowo

Na miarę dzisiejszych potrzeb

Okna i drzwi Eurocolor są tak samo nowoczesne, jak nasze życie. Trwałe, piękne, dopasowane do Ciebie i Twoich potrzeb, a przy tym energooszczędne i dobre dla naszej planety.
Okna Hybrid X Eurocolor na profilach REHAU doskonale wpisują się w nasze domy, to kosmiczna technologia, która wyprzedza konkurencję. Podobnie jak nasze domy.

 

HYBRID X

Okna Hybrid X to rozwiązania przetestowane w teorii i w praktyce. A od teraz wiemy o nich jeszcze więcej, za sprawą własnych badań przeprowadzonych przez Laboratorium Techniki Budowlanej w Wałbrzychu. Nasze innowacyjne okna uzyskały w nich bardzo dobre parametry na obciążenie wiatrem, przepuszczalność powietrza i wodoszczelność. Z pełnym przekonaniem twierdzimy, że Hybrid X to zaawansowane dzieło na styku technologii i nauki.                                                                                                           - Eurocolor -

ALUMORE P172 SLIDE

Prezentujemy Wam zupełnie nowy system drzwi przesuwnych w aluminium. Rozwiązanie ALUMORE P172 SLIDE:
✅ wykonane z dużą troską o detale
✅ umożliwiające bardzo lekkie i komfortowe przesuwanie nawet bardzo dużych skrzydeł o wadze nawet do 400 kg
✅ ma sposób domyku analogiczny do okien rozwiewnych (wysoka szczelność na warunki atmosferyczne)
✅ ma współczynnik przenikania ciepła na poziomie Uw = 0,88 W/m2K (bardzo dobra izolacyjność termiczna)
✅ cechuje się wodoszczelnością w klasie 9A i odpornością na obciążenie wiatrem klasy C4/B4


Ponadczasowy design i pełna kontrola

Żaluzje fasadowe, oprócz funkcji izolacyjnych, wpływają na estetykę obiektu oraz stanowią doskonały element wizualny. Doskonale wpisują się w nowoczesny styl budynku. Odpowiednio dobrane, w połączeniu z odpowiednim systemem oświetlenia i klimatyzacji, ograniczają koszty i przyczyniają się do poprawy warunków środowiska naturalnego.
Żaluzje fasadowe to innowacyjny i stylowy produkt zmieniający charakter fasady budynku. Chronią wnętrze obiektu przed nadmiernym jego nasłonecznieniem, zapewniając skuteczną barierę pozwalającą utrzymać komfortową temperaturę w pomieszczeniu.

Przestrzeń Relaks Wolność

Gdy otoczenie sprzyja odprężeniu, zyskujemy nowe możliwości.

Powiększenie przestrzeni o nowoczesną pergolę daje korzyść w postaci bardziej przestronnego miejsca do wypoczynku na świeżym powietrzu, a budynkowi nadaje nowoczesną, ponadczasowa formę.

Duże możliwości aranżacji pergoli pozwolą na uzyskanie dodatkowych komfortowych warunków spędzania wolnego czasu na łonie przyrody lub z przyjaciółmi.


Okna drewniane WOOD Natural

Okna WOOD Natural to nowoczesna technologia, efektywne i energooszczędne rozwiązania, zawarte w bardzo tradycyjnym i pięknym materiale jakim jest drewno ...